Railnet

7. stretnutie modulovky v Bojniciach za nami

Akcie | Peter Meszároš, 09. 05. 2010 (6887 zhliadnutí)

Úspešne máme za sebou 7. stretnutie modulovky v Bojniciach. Ako každý rok, bolo to pohodové stretnutie. Postavenie layoutu prebehlo bez problémov. Už to máme nacvičené a stavba prebehla rutinne. Islandská sopka zastihla aj nás, jeden z účastníkov, ktorý nás prišiel navštíviť zo Švédska, priletel s oneskorením. Sobotné párty sme presunuli do štýlovejšieho prostredia, hostili sme sa v klubových priestoroch Bojnického klubu.

Pre tých, čo sa nemohli zúčastniť, tak aspoň pár fotiek.

 

[Akt. známka: 0,28 / Počet hlasov: 25] -      + 

Pridať nový komentár

martin b 12.05.2010 18:07:33

chcem poďakovať všetkým za pekné a zaujímavé dni. máte veľmi pekné a kvalitne moduly. bola to zábava jazdiť všetky vlaky a dokonca sa mi aj (skoro) podarilo bit zodpovedný na jednej stanice. tak už sa aj teším sa na budúci rok, uvidíme sa v bojniciach 2011! martin

Reagovať

maroš 12.05.2010 22:00:42

7.stretnutie

martin,niet za čo.my sme poctení tvojimi návštevami na našich stretnutiach.mnoho ľudí zo sk napíše , že nemá čas......, je to proste o prioritách. bolo úžasné vidieť na tratiach čsd exotiku v podaní švédskych železníc. a samozrejme ak sa podarí....., radi ťa medzi nami opať privítame. maroš. ps: napíš ako si docestoval domov,lebo v pondelok ráno som započul v rádii spávu že schwechat je od 24:00 uzavretý pre sopečný popol z islandskej sopky.

Reagovať

Pridať nový komentár